KURUMSAL

Firmamız Hakkında

1983 yılında kurulan Gerçek İnşaat Ve Müteahhitlik Şti. Ltd. ülkenin inşaat sektöründe önde gelen kuruluşlarından birisidir. Kurulduğu yıldan bu yana kendini sürekli geliştiren, aynı zamanda da yenileyen şirketimiz "Taşeron Firma" olarak çıktığı bu yolculukta 2. sınıf müteahhitlik karnesi sahibi olmuş ve ocak 2008'den itibaren de I. sınıf müteahhitlik karnesi sahipliğine ulaşmıştır. Gerek taşeron firma olarak, gerekse müteahhitlik hizmetleri bakımından özel, kamu veya kuruluşlar nezdinde tüm kesimlerin güvenini kazanmış ve aranan bir firma mertebesine ulaşmıştır.

 

Sektörün basamaklarını ağır ağır çıkan firmamız, sektördeki prensibini en başta sağlamlılık ve güvenlik ilkesinden hareketle, kalite bakımından da sürekli kendini yenileyen, yeni teknolojilere ayak uyduran kabiliyete sahip bulunmaktadır. Sektördeki kirlilikten son derece rahatsızlık duyan şirketimiz, kalitesini, ISO 14001-2015 , ISO 9001-2015 VE ISO 45001-2018 standartlarına da sahiptir. Hizmette kaliteyi Avrupa standartlarına çıkarmak suretiyle, bundan böyle müşterilerimiz çok daha çağdaş bir hizmet anlayışına kavuşmuş olacaklardır.

 

Firma olarak gelmiş olduğumuz noktadan hiçbir zaman tatmin olmadık. Hep daha iyiyi, hep daha güzeli yakalamak,  ana hedefimiz olmuştur. Bundan böyle de bu ana hedeften şaşmadan çalışmalarımızı artan bir tempoyla sürdüreceğimize olan inancımız tamdır.

Firmamız Hakkında